Yolları penis büyütme

Penis boyutu — bu soru umurumda herhangi bir adam, özellikle de bu geçerlidir, ancak kimi doğa ihsan değil boyutu büyük. Ayrıca, bu sorun, rahatsız eden çok daha fazla kendilerini erkekler çünkü kadınlar bu konuda daha tarafsız bir tutum. Bir kompleks gelişir ve erkeklerde daha küçük boyutta bir penis, baskılı sadece cinsel ama ve günlük yaşam. Bu tür insanlar, genellikle, utangaç, kapalı ve çekingen, özellikle iletişim kurarken karşı cinsle.

Dünya standartları

yolları penis büyütme

Ortalama penis boyutu temsilcileri olarak kafkas ve siyah ırklar arasında değişir uzunluğu 13 ila 15 santimetre dik mümkün. Bu santimetre değişebilir 10 ila 20 santimetre. Ama sahipleri normal vatandaşı boyutları çok sık görünen bir düşünce, onların «aşağılık». Ve boşuna, çünkü dünyada var olan erkekler var gerçekten küçük boyutlu penis, uzun olan ereksiyon sırasında değil, az 5-6 santimetre! Böyle bir patoloji olarak adlandırılan küçük penis, giymek gibi konjenital ve edinsel karakter, ve en çok onun nedeni hormonal başarısız erkek olarak çocuklukta, ve ergenlik döneminde.

Ama modern tıp çeşitli çözümler benzer bir sorun, yardım, cerrahi müdahale, ve o olmadan. Her ne kadar birçok konaklama seçenekleri ile doludur önemli bir risk.

Vakum pompası

Vakum pompası — özel silindir, sığan erkek cinsel organı. Güçlü ereksiyon elde ederek sadece bir pompa, bir silindir olacak. Ama uzmanlara göre bu yöntem etkili değildir ve hatta zararlı bir erkek için, çünkü ereksiyon yeterince hızlı geçer sonra böyle bir manipülasyon ve kendisi için bir yol tetikleyebilir geçici iktidarsızlık, morarma penis, ve bir boşluk kan damarları ve doku.

Extender

Genişletici denilen özel bir cihaz, tutucu cinsel üyesi gergin tutarında sayesinde yavaş yavaş artar boyutu. İnşaat uzatmaları farklı üreticilere bağlı olarak, ancak, mekanizmasının özü aynıdır: penis sabittir gergin pozisyonda kullanarak özel kelepçeler, birkaç saat, bir gün, her gün artan bir düzeyde gerginlik. Onlara göre, üreticilerin bu şekilde penis boyutunu artırmak için, 2-3 cm yarım bir yıl, ancak, doktorlar uzmanları bu yöntemi, tavrı çok farklıdır. Bir grup tıp savunuyor benzer şekilde beraat, diğerleri karşısında demek hakkında oldukça iyi sonuçlar kullandıktan sonra genişletici.

Tıbbi ilaçlar ve diyet Takviyeleri

Bu en haksız ve gereksiz bir şekilde icat edildi üreticileri bu diyet takviyeleri satış artırmak için ürün ve birçok erkek sadece mağdur reklam. En fazla ne yapabilir, diyet Takviyeleri ve hapları bu güçlendirmek kudret erkekler hangi cinsel organı gözükecek biraz daha fazla. Ancak artan fiyat uzun cinsel organ verileri ilaçlar etkilemez.

Cerrahi penis büyütme

Bu, belki de tek etkili yöntem sağlayan bir penis boyutunu artırmak için 2-4 cm. Özü penis büyütme operasyonu azalır sünnet özel bağ, tutan pelvis penis. Gerginlik penis sonra bu işlemi zayıflar ve o artar uzunluğunda. Ayrıca, kullanarak özel puanlama penis yağ doku miktarını artırabilirsiniz penis.

penis büyütmek için nasıl

Objektif bir değerlendirme için, penis, doktorlar, erkeklerin aşırı kilo kurtulmak için, çünkü yağ kıvrımları etrafında görsel azaltmak için gerçek boyutu birkaç santimetre.