Penis büyütmek için nasıl, evde

Şu anda temsilcileri güçlü seks umurumda özel bir görünüm için en az kadınlar. Erkekler çalışıyorum dikkatle izlemeye giyim ve ayakkabı korumak için mükemmel bir fiziksel şekli vardır. Ama eğer üzerinde bir gardırop ve bir figür çalışmak gerek boyutları ile cinsel organ verilen doğa ve memnun değil her. Sorun çapı ve uzunluğu penis her zaman güncel kalır. Eğer daha önce bir erkek olabilir bir şey düzeltmek için, şimdi bir dizi farklı yöntem penis büyütme. Dahası, olumlu bir değişim elde etmek için, hatta evde.

Penis büyütme kullanarak egzersiz

penis büyütmek için nasıl

En basit ve uygun fiyatlı bir seçenek çözümler kadar hassas bir sorun olduğunu, yürütme bütün karmaşık, özel egzersizler, katkıda germe organ, kan dolaşımını normale ve hatta artırmak için ereksiyon. Öğrenmek çok önemlidir doğru bir şekilde gerçekleştirmek, tüm teknoloji gibi, ihmal neden olabilir ve kişisel yaralanmalara veya kaybı, duyarlılık.

Başlamak için, ilk egzersiz gerekir sandalyeye oturmak ve dinlenmek için. Daha sonra sıkıca sıkmak cinsel organı parmak altında kafa, ama bir şekilde zarar vermemek için dolaşım sürecine. Yavaş yavaş edilmelidir gecikme penis kendini mümkün olduğunca. Ne zaman maksimum gerilme elde gerekir dinlenmeye pozisyonda dört dakika.

Bundan sonra biraz dinlenmek ve tekrarlayın egzersiz üç kez daha. Tavsiye çekerek penis yukarı ve farklı yönlere. İlk sonuçlar fark olacak zaten sonra birkaç hafta kaydıyla düzenli egzersiz.

En az değil, düzenli olarak egzersiz yapmak, bir normalleştirir, kan dolaşımını pelvis ve doğrudan hizmet penis. Gerekli oturma pozisyonunda yer ve yüzey üye dairesel hareketlerle başparmak. Başlamalıdır başından ve yavaş yavaş ilerlemek kafasına. Masaj cinsel organı, bu nedenle tavsiye edilir boyunca üç dakika.

Bir başka popüler egzersiz güçlü seks arasında bir sağım. Bunu gerçekleştirmek için gereken yüzeye penis için özel gres, sonra onu sıkmak için iki parmak dibinde. Sonra sorunsuz bir şekilde taşımak için bir el uzunluğu boyunca yavaş yavaş yaklaşırken motora sahiptir. Aşırı noktada kalmak gerekir, yaklaşık yirmi saniye. Önerilen başlangıç dersleri ile otuz tekrarlar ve her seferinde artırmak için bu sayıda.

Son egzersiz de yapılmalıdır oturan. Önceden gerekli elde etmek için 40 % ereksiyon mastürbasyon. Daha sonra yavaşça çekin penis kenara kalça ve oturmak ona. Bu gibi durumlarda, önemli ölçüde artar basınç üye, yardımcı artırmak sadece değil, onun uzunluğu ve çapı.

Başka nasıl penis büyütmek için evde mi?

Satışı mevcut çeşitli cihazlar, haberi, kelimenin tam anlamıyla birkaç uygulamalar boyutlarını büyütmek, cinsel organ. Tabii ki, gerçekte durum farklı. Kısa bir süre içinde almak mümkün sadece geçici bir sonuç ve uzun süreli etki elde edilir birkaç ay.

En basit kullanımlı bir cihaz bir vakum pompası. Onun eylem geliştirmek için amaçlayan bir ereksiyon, ama düzenli yürütülmesi işlemleri bir artış elde etmek için penis uzunluğu. Önceden işlemek için gereken üye jel veya yağlanmış, sonra koymak bir cihazdır.

penis büyütme

Sonra kullanarak özel armut ampul pompalı hava, yol, yüksek basınç. Bu gibi durumlarda, kan akışı artar ve cinsel organ tam anlamıyla gözlerimizin önünde büyüyor. Ama etkisi kaybolur sonra birkaç saat, bu nedenle işlem yapmak için arzu edilir, yarım saat kadar önce cinsel yakınlık.

Ayrıca extender. Bu cihaz için geliştirilmiş penis germe ve düzeltme, bu tür bir kusur gibi eğrilik. Üye yerleştirilen cihaz, sonra kafası sıkıca sabitlenir silikon dalış. Yavaş yavaş uzunluğunu ayarlamak için, cihazın makam kalıcı oldu gergin konumda. Giyen extender gerekir sonra yalnızca tıbbi danışmanlık gibi özellikleri bilmeden kullanmak, cihazın zarar verebilir, kendi vücut.

Şu anda aktif olarak reklamı özel kremler ve jeller artırmak için erkek cinsel organı. Ama onların dezavantajı fanilik etkisi, bu nedenle, tüm sözler hakkında bilgi için üreticinin güvenilir sonuçları — tam bir yalan. Veri araçları hareket akışını artırarak, kan vücut. Mantıklı kullanmak bu ilaçların yaklaşık on beş dakika önce cinsel ilişki.