Penis büyütmek için nasıl erkeklerde

Neden erkekler insan «ev» yollar?

 • Hiçbir kimyasal vücut üzerindeki etkileri. Birçok erkek korkuyor hapları kullanmak, merhemler, yani korkuları yüzünden yan etkileri.
 • Hiçbir rahatsızlık, ağrı ve kaba kuvvet etki penis.
 • Hiçbir malzeme maliyetleri. Gerek yok bir şey satın almak için herhangi bir ek fon, genellikle pahalıdır.
 • Etkinliği ve güvenliği. Yetkili egzersiz için izin değil sadece penis büyütmek için değil, aynı zamanda geliştirmek ereksiyon ve orgazm uzatmak.

Eğer gerçekten artırmak onuru olmadan, merhemler, ameliyat olmadan, hiçbir şey olmadan, bağımsız ve finansal maliyet olmadan! Birçok erkek bunu başardı! Şimdi başlayın!

Gibi derhal bunu başarmak için cinsel ilişkiden önce?

penis büyütmek için nasıl

Artırmak istiyorsanız, üye anında tam olarak cinsel ilişkiden önce, yardımcı çeşitli araçlar. En güvenli olan merhem ve jelleri yerel hedef. Onlar geliştirmek ereksiyon ve artacak cinsel organı.

Anlık penis büyütme de kullanılarak elde edilebilir, özel bir hap. Onları içmek gerekir birkaç dakika önce görülmesi gereken yerlerden. Unutmayın, orada ağırlık kontrendikasyonlar bunları kullanmak için!

Düzenli ve temkinli yolları maruz kalma penis verebilir, uzun süre kalıcı etkisi sağlığına zarar vermeden. Lütfen sabırlı olun, bekleyen sonuç! Alkış ve seksi!

Nasıl penis büyütmek için halk ilaçları?

Hızlı ve güvenli bir şekilde geliştirmek kan akışını cinsel organ ve kullanımı, çeşitli otlar. En popüler tentür meyveleri alıç, ginseng, ginkgo biloba.

Etkili olan bu halk ilaçları:

 1. 1. İnfüzyon kekik. Almak için gereken 100 gr kekik, önceden öğütülmüş ve kaynar su 200 ml. soğutma için Israr ediyorlar, içmek, yemeklerden sonra günde 2 kez.
 2. 2. Sarımsak tentür. İlaç eczane alınabilir. Tüketmek, günde 2 kez 20 damla.
 3. 3. Ciğerotunu dozaj. Onu ekleyebilirsiniz sebze, salata ya da bir infüzyon içmek. İçin infüzyon gerekir 10 gr kuru ciğerotunu 200 ml kaynar su dökmek. Bir saat sonra drenaj, içme, günde 3 kez 1 yemek kaşığı
 4. 4. Fındık ve bal ile. Malzemeyi karıştırın, eşit oranda. Tüketmek, 1 yemek kaşığı günde üç kez.

En iyi çare — penis büyütme uygulaması ile soda. Kabul edilir, soda etkileyen yetenekli penis büyümesi. Ancak burada akılda tutulması gereken, kendisi için soda etkilemez boyut üyesi. Vücut içine alma, o kan incelir. Bu nedenle, bazı erkekler kabul eğilimindedir, egzersiz sırasında artırmak için penis kan daha iyi dolaşır makam.

Egzersiz sırasında neden olabilir varis, bu özellik soda sadece günü kurtarır organizma. Ama doktorlar göre, soda getiriyor daha büyük bir zarar, ne bir fayda olarak olumsuz etkiler gastrointestinal sistemin durumunu. Göre, erkekler, bu yöntemi mümkün artırmak üreme organı 1-2 cm ay. Birkaç seçenek vardır uygulama soda artırmak için erkeklik:

 1. 1. 0,5 kaşığı kabartma tozu, çözünmüş 1/4 litre ılık su, hatta doğrudan bir yemekten sonra günde 1 kez.
 2. 2. 250 ml su dağıtılması 1 tsp. kabartma tozu.
 3. 3. Kabul için gerekli olduğunu yavaş yavaş miktarı çözünmüş kabartma tozu, değişen küçük bir miktar, yavaş yavaş giden ve 1 tsp.

Bu hastalarda, izleyen bu yöntem, kamuoyu da ikiye bölündü. Bazıları soda vazgeçilmez bir büyüme penis, diğer başvuru bozulma, mide.

Unutulmamalıdır alımı soda ile sınırlı olabilir sağlık. Örneğin, soda kesinlikle kontrendikedir insanlara artmış veya azalmış mide asit, diabetes mellitus. Tavsiye edilmez içme soda olanlar vardır kötü huylu tümörler.

Eğer kullanımı kontrendikedir. herhangi bir bileşen, bir diğer yöntemlere başvurmak penis büyütme.

Ne tür yöntemler yardımcı olabilir? Bunu yapmak için anlamak gerekir, hangi prosesler cinsel organ, o artar.

Her şeyden önce, herhangi bir yöntemlerle güçlendirmek, kan ve bir artışa yol açar üyesi (halk tıp bu konuda bir dayanışma ile geleneksel).

Ancak, bu kısa bir süre ve iyi çalışıyor hemen önce seks bir kızı etkilemek. Böyle bir etkisi çalışan çoğu merhemler ve kremler. Ama bir avantajı da penis büyütme halk ilaçları bir gelişme kudret ve diğer anlar erkek sağlığı.

Bu da madalyonun öteki yüzü. Buna karşılık, özel egzersiz ve bazı masajlar. Onların yardımı ile, doğru bir yaklaşım ile üye gerçekten bir artış olabilir.

Soda iyi biri olarak kabul edilir, halk yollardan penis büyütme. Orada birçok sebep saymak, o bir büyüme sorumludur penis. Ama, anlaşılan, sadece soda, boyutları etkilemez. O zaman vücuda girer, sonra kan incelir. Egzersiz sırasında büyüme, cinsel organ kan başlar daha iyi dolaşır.

Gelenek yoktur ve tam tersi bir görüş. Dile getiren bazı doktorlar düşünen kullanımı soda zararlı. Savundu bu, ne gibi olumsuz etkiler gastrointestinal sistem.

penis büyütme

Hakikat her zaman aynı, ortada bir yerde. Örneğin, şekerli diyabet veya kötü huylu oluşumlar bunu düşünürler nasıl penis büyütmek için halk ilaçları, sonuçta, soda, onlara kesinlikle kontrendikedir.

Herhangi bir şekilde kullanıldığında, kabartma tozu, gerekir çok doğru bir takip yöntemi uygulamaları. Bile etkisi olacağına küçük, sen, en azından, mümkün değil, kendine zarar vermek.

İkinci halk için bir araç penis büyütme uygulaması içecekler ve karışımlar. Hala bizim atalarımız biliyordu, nasıl penis büyütmek için halk yemek tarifleri o günlerde, ne zaman icat edildi için diğer araçlar. İle şifalı otlar gelişmiş, penise kan akışını.

Bonus olarak artar ereksiyon ve artmış cinsel dayanıklılık.

Çoğu yemek tarifleri, kolay evde, bu nedenle bitkisel çaylar haklı içerir üstler en popüler halk yolları penis büyütme. Eğer bitkisel çaylar düzenli olarak içmek için, o zaman göreceksiniz zamanla onların etkinliğini.

Bakalım, penis büyütmek için nasıl bir halk bir şekilde. İşte en popüler tarifler:

 1. Fındık ve bal ile. Bu, belki de en bilinen kocakarı ilacı artırmak için penis. Peynirli karışımı eşit oranda ve yemek bir çorba kaşığı günde üç kez.
 2. Sarımsak tentür. Ana tarifi için penis büyütme. Tentür satılan herhangi bir eczane. Onu içmek için 20 damla günde iki kez.
 3. İnfüzyon kekik. Henüz bilmiyorsanız, penis büyütmek için nasıl bir halk bir şekilde, işte size basit bir tarif: pirzola 100 gram kekik ve kaynar su ile doldurun. İçki tüketilmesi soğuk iki kez her gün yemeklerden sonra.
 4. Ciğerotunu dozaj. Onu yapmak için tentür ya, salatalar eklenebilir.

Arzu penis büyütmek kesinlikle iyi, ama işte ne çare artırır üyesi ve buna değer mi? Hadi daha ayrıntılı konuşuruz artırma hakkında üye (yöntemler ve araçlar).

Şimdi geçici olarak artırmak cinsel organı daha kolay ve daha güvenli kullanarak, vakum pompası, artış pahasına, gelgit, penise kan.

Daha uzun süreli etkisi kullanabileceğiniz modern bir hamur, merhem, jeller deri altına enjekte edilir, ancak, bu yöntem ciddi sonuçlara yol açabilir kaybına kadar bir deri bir cinsel organ. Rehabilitasyon için gitmek zorunda bir işlem.

En ucuz artırmak için bir ilaç, cinsel organ egzersizleri, penis büyütme, evde. Böyle bir yöntem gerçekten artırabilir boyutları 1-2 cm. İçin prosedür gerçekleşti en güvenli bir şekilde, gerekli onu önce bir doktora danışın.

En etkili yöntem, cerrahi penis büyütme. Onun sayesinde organ artırabilir değil sadece, uzunluğu ve kalınlığı. Bu durumda da komplikasyon olasılığı vardır, çünkü kesinlikle sopa ipuçları doktorlar. Eğer bunları göz ardı etmek, cinsel organı mümkün sakatlamaya ve istediğiniz sonuçları elde etmek.

Dezavantajı cerrahi yöntem yüksek maliyet olduğunu.

Önemli başlamadan önce, herhangi bir yukarıdaki prosedürleri doktora danışmak. Belki de kontrendikasyonları. Örneğin, bir vakum pompası kullanamazsınız insanlar için tüketilen ilaçlar, kan inceltici, yanı sıra yükseltilmiş bir risk kanama. Da ondan sonra olabilir, morarma, çatlaklar, çürükler.

Krem, merhem ve halk ilaçlar alerjiye neden olabilir, onların bileşenleri, çünkü bunları kullanmak için çok dikkatli olmak. Buna ek olarak, topikal merhem darmadağın bir bu kavernöz vücut işlev bozukluğu yol açabilir, cinsel organ.

Şimdi bildiğiniz artırmak için yardımcı üyesi. Gördüğünüz gibi, büyütme yöntemleri cinsel organ boldur, her biri vardır kontrendikasyonlar ve etkinliğini her zaman yüksektir. Belki kendini sevdirmek ve kabul, ne var?

araçlar için penis büyütme

Popüler bir yöntem penis büyütme kalır alımı çeşitli tentürler ve davlumbaz otlar. En ünlü ginseng kaynatma. Ginsenosides bulunan bu bitkiler, sinir sistemini uyarmak için, kan dolaşımını artırmak, üretimi teşvik kendi testosteron neden daha tam dolum corpus cavernosum penis kan.

Hala hiçbir resmi verileri maruz kalması, bu bitkilerin penis, ancak, birçok değerlendirme, sonucuna kaynatma çalışır. Alabilir zaten davlumbaz hazır ginseng tablet veya kapsül şeklinde.

Yanı sıra penis büyütme kullanılan tentür: cordyceps, shiitake, reishi, ginseng kökü, kök potentilla dik, tohum, pelin, anason tohumu veya kökü kuru ot sibirya. Bunun için hammadde dökmek votka veya alkol ve bekletin 3 hafta. Uygulamak tentür bir çorba kaşığı yemeklerden önce.

Bilim adamları dikkat çekmişlerdir, ne erkeklerde, obez, penis boyu 1-2 cm daha az, daha sağlıklı. Meğer ben tolstoy insan penis kısmı gizli yağ dokusu kasık bölgesinde. Bu nedenle bazı temsilcileri bir erkek için etkili bir yoldur artan erkeklik bir önemsiz bir zayıflama.

Uygulama ağırlık

En eski yollardan penis büyütme bir yük askısı. Kızılderililer bir kabile Sadhu yapan çeşitli değişiklikler vücut parçaları dahil olmak üzere, ve penis. Onlara şimdiye kadar uzatmak organ kadar inanılmaz boyutlarda. Sakin bir durumda acı çekiyordu, tıpkı bir ip, bir kaç kez, ve başka bir şekilde çıkardı diz.

Ulaşmak için bu şaşırtıcı etkiyi vücut olgunlaşmamış çocuk bağlı küçük bir yük ve terkedilen bu durumda bir süre. Yavaş yavaş üye olarak artmıştır ila 40 cm ve daha fazla, ama bu otorite bir adam kaybetmedi yetenek gebe ve seks. Günümüzde bu yöntem nadiren kullanılır, çünkü piyasada ortaya çok daha güvenli ilaçlar — extender.