Nasıl penis büyütmek için halk ilaçları ve yöntemleri

Önce aktif eylemleri lehine penis büyütme. anlamak için gerekli – gerekli mi bu? Çünkü gerek yok penis uzatmak, boyut erişir, bir norm ya da onu aşıyor. Üreme organı, erkeklerde büyüyen 25 yıl, bu nedenle kişilere bu yaş, yaşamak, özellikle de buna değer. Belki büyüme onların penis geçici olarak yavaşladı, ama kısa bir süre devam eder.

penis büyütmek için nasıl

Boyutu, cinsel organ erkekler bağlıdır birçok faktöre. milliyet, metabolizma hızı, varlığı zararlı alışkanlıkları, yaş. Var orta boy. normal belli bir yaş için. Ayrıca, mevcut yaş dönemleri, ne zaman bir üye, hızlı büyüyen ve büyüme yavaş. Bu bireysel bağlıdır, insan, vücutta testosteron düzeyleri, yaşam tarzı vb

Kabul yetişkin, etten yaratmışızdır erkek (25-30 yıl) ortalama. normal boyutta bir üye onun uzunluğu 14-16 cm ve kalınlığı 4 cm, ergenlik döneminde penis boyu 10-12 cm , genişlik 3 cm de bir norm.

Penis büyütmek için nasıl halk yöntemleri

İhtiyaç varsa boyutunu artırmak, cinsel organ ise bunu kullanarak halk ilaçları, evde.

Anlamak önemlidir, ne halk yöntemler tanınan bir bilim, ve olabilir sadece etkisiz, ama aynı zamanda daha tehlikelidir.

En yaygın yöntemleri tartışacağız bu makalede.

Holding masaj

Göre, erkekler denedim bu yöntemi, gerçekten etkili. neden büyük, onun yaygınlığı. Söz konusu özel masaj penis, bir erkeğin kendi başlarına yapmak. İçin hazırlamak gerekir onun düğün için önlemek için yaralanma .

Hazırlık masaj yapılır aşağıdaki şekilde çekmek için küçük bir parça yumuşak ve hoş dokunuş kumaş, ıslatmak için ılık su ve birkaç dakika (2-3 dk.) sarmak için bir bez ile penis. Sıcak kompres vücut güçlendirmek yardımcı olacaktır kan yapacak olan masaj etkili. Geçirmek için bu prosedürü birkaç kez.

Sonra eğitim geçebilirsiniz masaj. Bunu yapmak için, almak için en uygun pozisyon. En iyisi sırt üstü yatmak ve dinlenmek. Daha sonra sağ elinizle biraz sıkmak glans penis (ama çok fazla değil! Aksi takdirde, bir risk zarar hassas kafa) cinsel organı geciktirmek için bir kenara olanak mesafe (istendiğinde rahatsızlık hissi, durdurmak gerekir, çekme) ve geciktirmek için onun uzun pozisyonda 4-5 dakika. Bundan sonra prosedür tekrar. hareket üyesi, farklı yön ve kalan o pozisyonda.

Etkinlik sırasında, masaj, ön koşul, bir dinlenme. Tedaviler arasında gerek geri kan. Son aşaması masaj hizmet vermektedir gizleme kendini penis, ve birden onu sıkma (10-12 kez). Tamamlandıktan sonra sıkmak kabul edilebilir masaj bitmiş.

Egzersiz yapmak gerekir birkaç kez bir hafta. harcama zaman yeterli miktarda. Tüm işlemleri yapmak için yavaş yavaş ve dikkatli. zarar görmemesi için, vücut. Kullanarak kendi kendine masaj penis artar 1-2 cm. Sonuç genellikle elde 2-3 ay.

Bitkisel çaylar, çaylar ve apiterapi

Verimli bir şekilde düşünün bitkisel çaylar, otlar ve çaylar. Tüm bilinen «yetenek» bazı bitkilerin etkisi, kudret. Ama herkes biliyor ki, bu en bitkiler de katkıda artan büyüme penis. Hazırlamak şifa bitkisel çaylar olabilir bir ev satın alarak otlar eczane veya özel pazarlarda ve mağazalarda. Ama daha iyi satın almak bunları adamları vasıtasıyla, bilgili, hangi hava etkili olacak.

Unutmayın güvenlik. Bu nedenle satın otlar ve çaylar gerek var kanıtlanmış şifacılar ile geniş bir müşteri tabanı ve olumlu eleştiriler. En ünlü yeşil olanlar bu «sihirli etkisi» etkisi büyüme üzerinde üyesi vardır: ginseng kökü. alıç. kekik ve fındık. Asya ülkelerinde bir yöntem penis büyütme ile et suları, çaylar ve bitkisel merhemler, en yaygın olanıdır.

halk ilaçları

Aynı zamanda etkili bir yöntem düşünün normal bir kabartma tozu. Onu tavsiye ağızdan. Ama nasıl soda artırmak için yardımcı üye? Basit bir cevap yok. Kabartma tozu etkilemez cinsel organı, ama yutulur zaman, o kan incelir. ve güçlendirir, kan akışını. Bu nedenle erkekler, isteyen, onun boyutunu artırmak, kabul, kabartma tozu yapmadan önce bir egzersiz için elverişli bir artış (masaj, kullanımı extender, pompaları, vb.).

Olarak kabul edilir, eğer güçlendirmek, kan egzersiz sırasında, yani cinsel organı daha hızlı büyüyecek. Ama bu madalyonun bir dezavantajı var.

Kabartma tozunu almak gerekir gibi, dikkatli yüksek konsantrasyonu büyük ölçüde zarar mide-bağırsak yolu.

İnsanlar hastalıkları ile mide, tiroid kanseri ve malign tümörleri – ağızdan soda kesinlikle yasaktır ve çok tehlikelidir.

En tehlikeli ve etkili bir eski moda bir yöntem olarak kabul edilir , arı zehiri (apiterapi). Bilmek önemlidir, ne varsa, alerji, arı zehiri, böyle bir yöntem kullanamazsınız! Yordam penis artan arı zehri yapıyorlar yani. paket arı ile iç yerleştirilir üreme organı. Sonra arı sokması, acı çekerler. Cinsel organı hemen artar, gözlerimizin önünde. Ama arı sokması yeterli.

Sonucu kaydetmek için, yerine getirmesi gereken günlük egzersiz ve zevk için farklı kremler ve jeller penis. Yordam arılar tarafından yapılması gerekir birkaç kez bir hafta. Arılar paketinde birden fazla olabilir (en fazla 10). Arı sayısını yavaş yavaş artırılmalıdır, alışmak ağrı hissedilen bir prosedür. Bir sonuç elde etmek için 1,5 – 2 ay. Penis kullanarak maruz arı zehiri artar 2-4 bkz.

Psikolojik yöntem ve akupunktur

Bilinen psikolojik bir yöntemdir. Onun özü basittir. Sadece her gün kendinizi temsil etmek istenilen boyutta üyesi. Bunu yapmak için daha iyi bir gece. Birkaç dakika görünüm üretimine katkıda hormon, hızlanan büyüme, cinsel organ.

Artan penis büyüklüğü için yardımcı olabilir akupunktur (pres üzerinde biyolojik aktif noktalar). Teoriye göre, bir erkek, bir bölge, teşvik büyüme üyesi. Ve etkisi büyümesini hızlandıracaktır. Eğer tüm noktaları bulmak ve masaj onları her gün, bir sonuç beklemek olmaz. Ancak, hakkında bilgiler ve etkinliği böyle bir yöntemin varlığı «sihirli» puan değil, doğru ve kanıtlanmış.

İpuçları ve önlemler

Başlamadan önce yakınlaştırma üyesi halk yöntemlerle, gerek iyi düşünmek. Her zaman değil sonucu çıkıyor, bu yüzden ne vaat ediyor bir reklam yöntemi. Unutma ve bireysel özellikleri insan.

Buna göre, birisi belirli bir yöntem yardımcı olabilir, ve birisi olacağına etkisiz. Bu nedenle değer sonuçlarını izlemek taşıyan egzersiz ve vücudun tepkisi var. Bu durumda verimsizlik ve ağrı, egzersiz durdurmak amacı ile, zaman kazanmak ve sağlığını korumak için.