Meme büyütme üyesi: ifade, türlü, kontrendikasyonlar

Samimi bir küre bir yaşamın önemli bir parçası, her bir erkek. Bu nedenle, temsilcileri güçlü seks çok dikkat yeteneklerini, seks. Vermek güven cinsel yaşam onlara yardım başlığı penis büyütme.

Neden meme var?

duş başlığı bir üyesi

Püskürtme için tasarlanmıştır değişir bir cinsel yaşam ya da sorunları gidermek kudret ile. Çok sayıda cihazlar, yardımcı ulaşmak için farklı amaçlar. Erkekler bu tür cihazlar için boyutu bir üyesi daha oldu, ve bir kadın aldı, parlak hissi, cinsel ilişki sırasında.

Püskürtme önlemeye yardımcı olur gelişme sorunları cinsel alanda. Onlar sayesinde adam olacak güçlü bir ereksiyon, uzun süreli yakın temas ve sunmak mümkün ortak maksimum zevk.

Malzeme imalat

Meme büyütme için üye üretilen farklı malzemeler için bir kişi yardımcı olur almak için en çok tercih edilen seçenek. Üretiminde kullanılan aşağıdaki gibidir:

 • Deri. Yakın doğal cilt aktarabilir aynı duygu. Kullanırken ürünü ondan hızlı bir şekilde ısıtılır vücut ısısı ve onu yapacak zaman boyunca. Böyle bir malzeme, yüksek kalite, bu nedenle, sahip büyük bir raf ömrü. Meme, deriden yapılmış, yüksek maliyet, bu nedenle nadiren uygulanan bir erkek.
 • Silikon. Ucuz bir malzeme, oldukça yumuşak, esnek, değil neden olan bir alerjik reaksiyon. Bir ürün, kullanımı kolay. Silikon olarak hizmet veren, uzun yıllar, ama mümkün deforme temas ile petrol üzerine tereyağlı göre.
 • Lateks. Düşük bir maliyet. Hizmet diğerlerinden daha az malzeme, ama onu kolay bakım, çok hoş bir dokunma ve sahip bir koku. Gibi silikon, lateks tavsiye uygulamak ile birlikte yağlı gres imha önlemek için.

Meme ne malzeme seçmek, karar vermek, sadece bir erkeğe göre, kendi tercihleri. Tüm malzemeler sağlık için güvenli, tek fark olarak, hizmet ömrü, iletim özelliklerini dokunsal hissi.

Nelerdir uzantı başlıkları üyesi?

Mağazalarda bulunabilir için büyük miktarda yemler, yapılan farklı malzemeler ve farklı varyasyonları.

Açık kafa

Kullanılan bu ürün, amacıyla, kalınlaşma, penis. Ayrıca meme uyarmak için yardımcı olur vajina kadın, ne elde etmek için izin verir, daha güçlü orgazm. Açık fikstür hatırlatan bir uyarıcı, bir yüzük. Onları giymek için izin verilir, sadece uyarılma sırasında, ama onun kadar değil.

Kapalı kafa

Kapalı meme sık kullandığınız bir araç olarak koruma, istenmeyen gebelik. Bu yapmak için yardımcı olur, penis daha kalın ve daha uzun. Bu cihazlar duvar kalınlığında azalma duyarlılık. Böyle bir etki sağlar uzatmak cinsel temas birkaç kez.

Titreşim ile ve uzaktan kumanda

Ayrıca satış ve ekleri ile vibro masaj. Onlar yardım değil sadece uzatmak üyesi, ama klitoris uyarmak kadının cinsel ilişki sırasında. Yönetim başlığı ile birlikte gider bir uzaktan kumanda.

İle sivilce

Yüzey benzer cihazlar ile kaplı pek çok toplar. Onlar-ebilmek-si olmak farklı uzunluk ve yükseklik. En estetik görünüm üreticileri bile bulunmaktadır darbe olarak farklı desenler.

Sivri

Bu ekleri benzer, bir önceki tür, ama sadece yerine topları yüzey mevcuttur sivri. Tasarım olabilir, farklı türler, farklı boyutta dikenler.

Bıyıklı

Memeleri de benzer önceki iki cihaz, ancak bunun yerine topları ve sivri yüzeyler gibi dalları. Onlar yardım teslim kadına doymuş hissi, cinsel ilişki sırasında. Ayrıca, adaptasyon sağlar uzatmak ve kalınlaştırmak üyesi.

Bedensel

prezervatif

Bu tür başlıkları farklı, gerçekçi, çünkü en yakın renk, doğal cilt ve anatomik özellikleri erkeklik. Onların yardımı ile, yapmak için yönetir üyesi daha kalın ve uzun.

Üç boyutlu kabartma

İle karakterizedir gibi birçok tasarım kabartma yüzeyi ile üç boyutlu resim, sayesinde hangi kadın alır, sıradışı ve hoş bir duygu. Kullanırken püskürtme üye olur daha büyük boyutta.

Yeniden kullanılabilir prezervatif

Mağazalarda, uzmanlaşmış satan samimi malları bulabilirsiniz kullanımlık prezervatif. Bu nispeten yeni bir ürün dünyada seks shop. Onun sayesinde başarıyor önlemek için sadece değil, gebe, enfeksiyon cinsel yolla bulaşan hastalıklar, ama aynı zamanda penis uzatmak.

Uyarıcı

Bu tür cihazlar genellikle üretmek için silikon. Tasarlanmıştır onlar için stimülasyon vajinal duvarları kadınlarda artırmak için, parlaklık hissi, cinsel ilişki sırasında. Bunun dışında, onlar yapmak için yardımcı bir üyesi, daha geniş ve daha uzun.

Kullanım özellikleri

Bakım memeleri oldukça basit, bunun için herhangi bir özel bilgi gerekmez. Satın aldıktan sonra ürün mutlaka gerekli yıkama ile sabun kullanarak.

Giyilmesi başlığı da zor değil. Tüm onlar-si olmak özel bir yüzük, bir yerleştirilir skrotum. Onun yardımı ile ürün üzerinde takılı bir penis. Don tasarımı sadece heyecanlı bir penis. İlk uygulama, tercihen denemek için bu yalnız, öğrenmek için.

İçinde meme gerekli yağlamak talk pudrası önlemek için, sürtünme deri erkek organ. Yağ aynı uygulanır dış yüzey. Daha fazla bilgi losyon, tamam kendisi üye veya iç tarafına bir ürün olamaz. Aksi takdirde fikstür kolay Red seks sırasında.

Görüş kadınlar ve erkekler

Yorumlar kadınlar ve erkekler hakkında seks uygulaması ile ekleri farklı. Bulmak gibi olumlu ve olumsuz görüşler. Ama kötü eleştiriler çoğunlukla ne adam yanlış alır, ürün veya mal satın alır, düşük kaliteli.

Kullanırken iyi kaliteli yemler temsilcileri güçlü seks belirtiyorlar seks daha parlak, arttı gün cinsel ilişki, libido, abd'den. Kadın gösterir uygulama aletleri elde etmek için yardımcı olur ve maksimum zevk, özellikle yemler ile kabartmalı yüzeyler, sivri, sivilce, bıyıklı.

Hangi meme en büyük?

Yakın zamana kadar en büyük meme hissettim «Bravo» diye uzunluğunda 17 cm Ama son zamanlarda piyasada ürün adında «Matador». Onun uzunluğu ise 26 cm olmasına Rağmen böyle büyük bir boyut, onu kullanmak olabilir bir erkek ile genç bir üyesi, o sizin takılır.

Ne boyutu almak için?

Bir memenin farklı boyutlarda gelir, bu yüzden erkekler kaybolur seçerken istenilen uzunlukta. Tavsiye bu durumda imkansız, çünkü bu kesinlikle bir çözüme bağlı olarak, bu ayarları bir cinsel organ.

Kontrendikasyonları

Özel kontrendikasyonlar kullanımı yemler için penis büyütme hayır, ama orada bir dizi tavsiye dinleyiniz:

 1. Kullanamazsınız bir ürün anal ve oral temas.
 2. Kullanmak için değil, tasarım için daha fazla zaman önerilen bir deyim. Aksi takdirde, bir risk kazanmak patoloji, üreme organları.
 3. Değil uygulamak, büyüteçler, varsa patoloji kan.
 4. Dikkatli kullanmak meme gereken hastalar, kalp hastalığı ve kan damarları.

Üretimi için malzemeler yemler kullanılır, antialerjik. Ama her zaman bir şans vardır, bir kişi ortaya bir tahammülsüzlük. Bu durumda, zevk ürünleri yasaktır.

Avantajları ve dezavantajları uygulama cinsel ilişki sırasında

duş başlığı

Uygulama başlıkları penis büyütme kendine has olumlu ve olumsuz özellikleri. Artılar bağlıyor tedarik:

 • Boyutunu büyütme erkeklik uzunluğu ve kalınlığı.
 • Fırsatı kullanmak için bazı tür ürünleri olarak bir bariyer kontrasepsiyon.
 • Büyük bir seçim, farklı bir model almak için yardımcı olur fikstür, vermeyen en yüksek doymuş hissi.
 • Küçük bir azalma duyarlılık üreme organı sayesinde artar süresini seks.

Negatif anlar vardır, bir daha bu modeller zaten yaşlanmaya . Onlar çok sınırlı bir duyarlılık penis maruz deformasyon nedeniyle hareketleri. Modern aynı ürünün geliştirilmiş. Onlar mükemmel aktaran bir duygu, uzun zamandır yıpranacaktır.

Ama yine de bir tane eksi kalır. Kendisine başvuran kaliteli nozullar. Eğer bir erkeği elde etmek isteyenler için, kaliteli bir ürün, bir hizmet, ona uzun yıllar sonra, fazla stok gerekir oldukça büyük bir para toplamı.

Bu nedenle, meme büyütme, penis büyütme erkekler için etkili bir yol geliştirmek hissi sırasında samimiyet. Ama bunun için gerekli en iyi seçenek seçmek için boyutu ve kalitesi.