Yorumlar Macho Man

 • Burak

  Biz erkeklerle satın almaya karar macho man ve приколу deneyin. Planlanan bekarlığa veda partisi, evet, birisi fikri önerdi, ve iddia etmedi, evet fiyat var güzel. Bir şey değil, ciddi sorunlar vardı, ama vardı. Benden başka her şeye alerjisi, bu arada, bu yüzden bir test sürüşü oldu bu konu. Genel, sipariş, biz beş farklı spreyleri, büyük bir şirket. Akşam sarhoş olduk, başladı тестить. Ben yarım ' de ertelendi – alerji. Ve Macho Man bir şey, bazı otlar ve doğal ilaçlar. Ve çalışıyor! Kendim de beklemiyordum. Beyler, bu arada, çok. İyi tahmin akşam denemek için, bize hemen bizim kızlar geldi, peki biz ve gitti odalarına. Sprey ise her zaman şimdi yatağın yanındaki komodinde, az mı ne.

 • Mustafa

  Ne diyoruz? İyi bir araç, çalışma, kontrol etmek kolay: satın almak için değer ve değerlendirmek. Macho Man verir uzun süreli ereksiyon uzun süre.

 • Δημήτριος

  Zaman, ne kullanılır macho man осечек yok. Üye taş gibi duruyor 2-3 saat (ben öyle anladım, ne kadar araç, o kadar çok çalışır). Normal bir erkek, normal bir ereksiyon haline süper sevgilisi. Karısı mutlu, düşünüyor, onu hak. Eh, ben de itirazım yok, sadece tavsiye arkadaşlar, ne satın almak ve nerede sipariş edebilirsiniz. İyi, fiyatı uygun.

 • Mustafa

  Daha önce ben çok çok önem verdi savunmaları, bu yüzden kaptım bir hastalık ve bitti üzücü. İyileşti, ama etkileri olarak zayıf bir ereksiyon kaldı. Bu fiyat çok saçma. Sorunlar başladı sonra 30 kez bile, bir önceki ile bir kız (o bir karar verdi, ne var değmez onun için ya da metresi). Önce düşünce değil, ayrıldıktan sonra anladım: bir şey yapmalıyız. Gitti aramak internet, sprey çıktı sadece ilk aracı girebilirsiniz. Fiyatı Macho Man partim, sipariş karar verdi ve pişman değil! İşe yaradı ilk kez, evet hala! Ben denedim, yok, kız, küçük, ama keşke bir kız vardı. Ama o başka bir yağ, yani mastürbasyon güzel. O zamandan beri, her zaman kullanıyorum Macho Man!

 • Γεώργιος

  Sprey Macho Man 100% geçerli bir araç. Turkish birkaç karar almak, zaman içinde kırk küçük arkadaşım beni hayal kırıklığına uğrattın. Birkaç diğer ilaçlar çalıştı hiç, biri bana kötü bir şey oldu! Sonra okudu, kompozisyon, burada düşünüyorum, ben aptal mıyım, böyle bir kendinizi kontrol edin. Bu ürün tüm saf ve doğal, bu yüzden riske sipariş edebilirsiniz. Kullanıyorum uzun süredir, hemen hemen çıkması ile Macho Man piyasada. Her zaman çalışır.

Yorumlar Macho Man
4.1
23